slogan


FİRMA PROFİLİ, KALİTE POLİTİKAMIZ ve HEDEFLERİMİZ

Kentsel ve endüstriyel temizlik ve atık yönetimi, Park Bahçe Peyzaj bakım, onarım ve düzenleme, İlaçlama, İnşaat, Her türlü kapalı bina temizliği, Her türlü araç kiralama, Nakliye, Vasıflı – Vasıfsız personel temini, Ambalaj Atıkları ve Geri Dönüşüm konularında, yerel yönetimlerin ve özel sektörün, hâlihazırda ve gelecekteki ihtiyaçlarını; zamanında, noksansız ve içinde bulunulan şartlara uygun, özel çözümler üreterek karşılamak öncelikli hedefimizdir.


Bu hedefimizi gerçekleştirmek için oluşturduğumuz ve etkin bir şekilde yönetilmesini ilke edindiğimiz kalite sistemimizin stratejileri şunlardır:


Nihai amacımız; çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle; teknoloji ve hizmet kalitesi açısından her zaman sektöründe lider ve rekabet yaratan bir kuruluş olmaktır.

 

Kurumsal kimliği, Sektöre getirdiği yenilikler ve işgücü kapasitesi ile ÖZTEK ŞİRKETLER GRUBU şemsiyesi adı altında faaliyet gösteren 2 ayrı firmamız bulunmaktadır.

12 yıllık faal geçmişimizde Kamu ve Özel Sektördeki müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için gerçek bir çözüm ortağı olmak adına gösterdiğimiz çabalarımız bugün meyvesini vermektedir.

ÖZTEK ŞİRKETLER GRUBU yaklaşık 350 Personel ve 80 Araçlık filosuyla her geçen gün gelişen büyük bir aile haline gelmiştir.

Grup Şirketlerimiz, ülkemizin 3 Bölge, 8 İl ve 21 merkezinde faaliyet konusu ile ilgili her türden hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmiş ve getirmeye de devam etmektedir.

 

ÖZTEK ŞİRKETLER GRUBU şemsiyesi adı altında faaliyet gösteren Grup Şirketlerimiz tüm faaliyetlerinde ticari anlaşmalara, kanunlara ve kurallara harfiyen uyar.
Ayrıca Ürünlerin ve hizmetlerin yasal düzenlemelere ve müşteri beklentilerine uygun olmasını sağlar.

Yenilikçi sistemimiz hizmetlerimizde anlamlı bir farklılık oluşturur. Bu da size verilen hizmetimizin kalitesini yükseltirken, maliyetlerinizi düşürür.

Sizin başarınız bizi de güçlendiriyor. Bunun için yenilenen hizmet anlayışımızı en iyi şekilde sunarak, karşılaşabileceğiniz zorlukları tanımlıyor, analiz ediyor ve çözümlüyoruz.

Yaşadığımız çevresel ve toplumsal bilinç ile kanunlara ve ahlaki değerlere karşı büyük bir sorumluluk duyarız. Bu sorumluluk; bizim hata olasılığımızı en aza indirirken vereceğimiz hizmetin niteliğini arttıran bir katalizör görevi görür. Bizce başarımızın ve verimliliğimizin asıl kaynağı da budur.

Hizmette başarının bir varış noktası değil, sürekli bir yolculuk olduğu fikrinden hareketle; sizler için gerçek bir çözüm ortağı olmak ve birlikte çalışmak istiyoruz.

KALİTE ve YETKİ BELGELERİMİZ


Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi
Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 14001: Çevre Yönetim Sistemi
ISO 14001: Çevre Yönetim Sistemi
Tıbbi Atık Taşıma Lisansı 1<
Tıbbi Atık Taşıma Lisansı 1
Tıbbi Atık Taşıma Lisansı 2
Tıbbi Atık Taşıma Lisansı 2
Karayolları ile Tıbbi Atık Taşıma Uygunluk Belgesi
Karayolları ile Tıbbi Atık Taşıma Uygunluk Belgesi
TSE-Hizmet Yeterlilik Belgesi
TSE-Hizmet Yeterlilik Belgesi
TSE-Hizmet Yeterlilik Belgesi Sözleşmesi
TSE-Hizmet Yeterlilik Belgesi Sözleşmesi
K1 Yetki Belgesi
K1 Yetki Belgesi
Çevre İzin ve Lisans Belgesi

Çevre İzin ve Lisans Belgesi 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KURUMSAL LOGOMUZ


.rar (pdf + jpg + ai + eps))

Öztek Genel Temizlik Tic. Ltd. Şti. Web Sitesi | 2013 | Her Hakkı Saklıdır

Adres: Şeyhmüftü Mah. Bursa Caddesi No:23/A Mustafakemalpaşa / BURSA
Tel: 0224 614 29 97 - 0224 614 32 41 Fax: 0224 614 32 40

E-Posta: info@oztektemizlik.com

Biga Şube: 0286 317 36 64
Antalya Şube: 0242 715 34 51
Antalya Ambalaj Toplama Ayırma Tesisi: 0242 722 77 30